Spetsiaalselt kliendi soovidest lähtuvalt loodud originaalsed erilahendused.
Displeid, dispenserid, tooteriiulid, reklaamseinad, müügiletid, messilahendused, valguslogod ja kõik muu, millele vahel nime anda ei oskagi. Aga sellest pole lugu - anna aga oma mõtetest teada ja loome sulle midagi, mis on silmapaistev ja eriline!

Kirjuta oma soovist: magnus@displayers.ee

Allpool on valik meie poolt tehtud töödest:"Alati kui tegemist on keerulisemate projektidega pöördun Displayersi poole. Meie äris on oluline, et tarbijale mõneti keerulisemana tunduv lahendus oleks tehtud võimalikult lihtsaks – nö „puust ja punaseks“. Displayers ongi siin abiks – koostöö, mille tulemusena on valminud mitmed eristendid, annavad meie toodetele väga hea nähtavuse ning aitavad kliendil keerulisematest lahendustest paremini aru saada, ühtlasi võimaldab see paigutada ühte süsteemi kuuluvad tooted lähestikku ning pakkuda samas juurde ka tööjuhiseid ning näidata ka töövideosid.

Kuna tegemist on ehituskauplustesse minevate lahendustega, siis on üli oluline stendide vastupidavus, mida nad kindasti ka on, ning Ilma liialdamata on Displayersi tööd olnud väga korrektsed ning vajadusel on ka hilisem abi olnud väga operativne.

Kindlasti jätkub meie koostöö ka edaspidi."


Auli Kaldaru

Kiilto Eesti OÜ turundusjuht